Traktoru čiptūnings

AgroTuningpro var aprīkot jūsu traktoru ar čiptūningu vai ekotūningu. Izmantojot čiptūningu traktoriem, traktora programmatūra tiek noregulēta tā, lai sasniegtu maksimālo jaudu rūpnīcas standartu robežās. Tādā veidā nevar rasties dzinēja bojājumi, un jums ir lielāka un labāka kontrole pār griezes momentu un jaudu.

Čiptūnings var arī ietaupīt daudz naudas, pērkot traktoru. Noteiktu veidu dzinēji bieži tiek izmantoti dažādiem modeļiem, taču tos pielāgo programmatūra. Piemēram, ražotājs var piedāvāt dažādu modeļu mašīnas. Protams, pērkot smagāko versiju, tai ir arī augstāka cena, veicot jaudas programmēšanu, jūs varat ievērojami ietaupīt. Tādā veidā jūs varat varat iegūt vēlamo motora jaudu ar chiptūningu,nepārmaksājot pērkot jaudīgaku traktoru.

Čiptūnings sniedz papildu priekšrocības, un tas ir degvielas ietaupījums. Lielākā daļa cilvēku domā, ka tas ir mīts. Tā kā jaudu regulējam programmatūrā, traktora darba diapazonā pie pareizajiem motor apgriezieniem, motors darbosies efektīvāk. Šis ietaupījums ir ievērojams! Degvielas ietaupījums ir vidēji aptuveni 10..15%.