Adblue Scr Def atslēgšana

Lielākajai daļai traktoru un lauksaimniecības mašīnu mūsdienās ir Ad-Blue / DEF, lai iegūtu pareizu piemērojamo emisiju. Adblue tiek ievadīts izplūdes gāzēs, lai samazinātu NOX. Ja sistēma tā darbojas bez problēmām, tā funkcija ir perfekta, tomēr ar šo sistēmu bieži ir problēmas.

Problēmas, kas parasti rodas, ir bojāti NOX sensori, Adblue sūknis, Adblue dozēšanas vārsts ir iestrēdzis vai Adblue katalizators ir pilns ar nesadegušu adblue. AdBlue sistēma tiek pilnībā izslēgta, un jūs varat atvienot visu, kas ir saistīts ar šo sistēmu. Mums ir Adblue atslēģšanas risinājumi lielākai daļai tehnikas tirgū.

AgroTuningPro piedāvā iespēju noņemt adblue sistēmu no jūsu mašīnas neatkarīgi  no tā, kura adblue sistēmas daļa ir bojāta. Mēs varam pielāgot oriģinālo programmatūru tā, lai jūsu dzinēja strādātu bez Adblu patēriņa vai avārijas režīma. Ir pat iespējams atvienot vai noņemt visu sistēmu. Mēs varam izprogrammēt Adblue sistēmas 99% traktoru. Ja mums nav uzreiz risinājums, mēs varam arī izstrādāt risinājumu individuāli.